ترکیب رنگ دیوار برای اتاق نشیمن

ترکیب رنگ دیوار برای اتاق نشیمن

ترکیب رنگ دیوار برای اتاق نشیمن

ترکیب رنگ دیوار برای اتاق نشیمن: در این مقاله از سایت بازسازی لند میخواهیم بگوییم که دکوراسیون داخلی فضای مسکونی از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که محیط زندگی ما جایی است که در آن استراحت می کنیم و آرامش می گیریم پس لازم است که محل استراحت ما از چیدمان و دکوراسیون مناسبی برخوردار باشد تا بتوانیم این احساس را از آن محیط دریافت کنیم. یکی از المان هایی که در محیط بسیار تاثیر گذار است رنگ کف و دیوارها می باشد.

 

ترکیب رنگ دیوار برای اتاق نشیمن

 

رنگ کف و دیوار از آن جایی حائز اهمیت است که می تواند در کوچکتر و بزرگتر نشان دادن فضا نقش مهمی را ایفا کند. یکی از چالش هایی که در دکوراسیون داخلی وجود دارد انتخاب ترکیب رنگ دیوار برای نشیمن می باشد. دیوار هایی با ترکیب رنگ مختلف بخصوص در سبک مدرن پرطرفدار است. در ادامه تعدادی از ترکیب رنگ ها را برای دیوارها بررسی می کنیم.

 

 بهترین رنگ برای دیوار خانه

پیشنهاد ما: مشکل اصلی کمبود جا در آشپزخانه و نحوه ی حل آنها

 

در علم فنگشویی به استفاده از رنگ های اصلی در طبیعت که بعبارتی عناصر طبیعت می باشند، توصیه زیادی شده است. این پنج رنگ عبارتند از:

  • آب: آبی و سیاه
  • فلز: خاکستری و سفید
  • چوب: قهوه ای و سبز
  • آتش: قرمز و نارنجی
  • زمین: زرد کمرنگ و بژ

 

بهترین رنگ دیوار اتاق پذیرایی

سیاه+سفید

ترکیب سیاه و سفید از گذشته تاکنون جزو رنگ های رایج است که کماکان جذابیت خود را دارد. ترکیب این دو رنگ خنثی هم چنین می تواند در کنار رنگی دیگر به جذابیت فضا اضافه کند.

 

رنگ دیوار مد روز

کرم و سایه های آن

در بازسازی خانه رنگ کرم و سایه های آن می تواند ترکیب رنگ دیوار برای اتاق نشیمن گرم و آرام برای افرادی باشد که به دکوراسیون گرم تر علاقه دارند. ترکیب این رنگ با قهوه ای نیز می تواند گزینه مناسبی برای این افراد باشد. این رنگ چون برگرفته از طبیعت است جزو ترکیبات پرطرفدار است.

 

رنگ دیوار پذیرایی دو رنگ

سبز+کرم

ترکیب رنگ سبز کرم جزو رنگ های پرطرفدار است . این ترکیب برای کسانی که به رنگ های ملایم علاقه دارند بسیار مناسب است.

 

رنگ دیوار پذیرایی دو رنگ

بنفش +کرم و بنفش+سفید

بنفش بعنوان یک رنگ سلطنتی شناخته می شود و ترکیب آن با سفید و کرم (خصوصا کرم) ترکیب رنگ دیوار برای اتاق نشیمن را برای شما لوکس تر خواهد کرد. (مبلمان کرم و رنگ های مکمل هم در کنار آن بکار ببرید).

 

رنگ اتاق پذیرایی و نشیمن

نارنجی +کرم

این ترکیب رنگ جذاب که در بازسازی اداری نیز مورد استفاده قرار می گیرد حتما شما را یاد سبک بوهو نیز خواهد انداخت. ترکیب این دو رنگ بسیار فضای جذابی را برای اتاق نشیمن شما به وجود خواهد آورد و به محیط شما گرما و حرارت می دهد.

 

بهترین رنگ برای دیوار خانه

 

تصاویر بیشتر:

 

بهترین رنگ اتاق نشیمن

 

رنگ دیوار پذیرایی استخوانی

محبوب ترین رنگ های دیوار اتاق نشیمن

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.