بهترین کفپوش اداری

بهترین کفپوش اداری

بهترین کفپوش اداری

بهترین کفپوش اداری: در این مقاله از آموزش بازسازی خواهیم دانست که دیوارها و کف و پوشش آن ها از مهم ترین اجزای یک محیط می باشد که انتخاب نوع آن ها بسیار مهم است. با توجه به کاربری ملک شما می توانید کفپوش متناسب با محیط را انتخاب کنید. برای انتخاب بهترین کفپوش اداری نیز می توانید با توجه به زیبایی شناسی و عملکرد کفپوش مناسب را انتخاب کنید. از آن جایی که فضاهای اداری معمولا فضاهایی هستند که نیاز به آرامش دارند، برخی فضاهای اداری پر رفت و آمد هستند و برخی دیگر نیز ممکن است مانند دفاتر شخصی و … کم رفت و آمد باشند در هر دو صورت باید کفپوشی به دور از سر وصدا و ضد لغزش و… برای آن محیط انتخاب شود.

 

بهترین کفپوش اداری

بهترین کفپوش اداری

از آن جایی که صنعت ساحتمان هر روزه رو به پیشرفت بوده بنابراین متریال و لوازم ساختمانی نیز از این قاعده مستثنی نیست. امروزه کفپوش های مختلفی در انواع جنس ها و رنگ بندی ها در بازار موجود است که بسته به سلیقه مشتریان در محیط نصب می شوند. ممکن است در برخی محیط های اداری دیده باشید که کفپوش قسمتی از محیط با قسمتی دیگر متفاوت باشد. مثلا در قسمتی که رفت و آمد زیاد است ممکن است که موکت استفاده شده باشد. در ادامه به اختصار برخی از کفپوش های اداری را بررسی می کنیم.

 

بهترین کفپوش اداری

کف پوش لمینیت

کفپوش های لمینیت یکی از انواع بهترین کفپوش اداری است که از چوب ساخته شده است. رنگ بندی این کفپوش ها معمولا بالا است و در کیفیت های مختلف تولید می شوند. بسته به بودجه ای که دارید می توانید از انواع مختلف آن استفاده کنید. یکی از مزیت های این نوع کفپوش این است که نصب ساده ای دارند. اما باید توجه کرد که که این نوع کفپوش در برابر رطوبت آسیب پذیر است و و در صورت نصب نامناسب می تواند مشکلاتی همچون سر وصدا در محیط ایجاد کنند.

 

کف پوش لمینیت

موکت

موکت از گذشته تا کنون جزو کفپوش هایی بوده که در محیط اداری مورد استفاده قرار می گرفته. از جمله مزایای آن می توان به نرم بودن و سرو صدا نداشتن آن اشاره کرد. موکت جزو بهترین عایق های سرو صدا و حرارت در محیط می باشد. اما یکی از معایب این کفپوش ها این است که نیاز به تمیز شدن دارند و ممکن است جای لک و کثیفی روی آن باقی بماند بنابراین در بازسازی اداری معمولا دیگر از این کفپوش ها استفاده نمی شود. بنابراین بهتر است که رنگی را انتخاب کنید که کثیفی و لک را نشان ندهد.

 

کفپپوش موکت

سرامیک

سرامیک را نیز به لحاظ قدمت و عملکرد می توان در دسته ی بهترین کفپوش اداری قرار داد. سرامیک جزو متریال های کلاسیک می باشد. میزان آسیب پذیری این نوع کفپوش ها کم بوده مگر اینکه جسمی سنگین روی آن ها پرتاب شود به گونه ای که آن ها را دچار آسیب و شکستگی کنند. تمیز کردن این نوع کفپوش ها نیز آسان است. بازه قیمتی متفاوتی دارند و میتوانید با توجه به بودجه و فضا مدل های مختلف آن را انتخاب کنید.

 

کفپوش سرامیک

PVC

این نوع کفپوش ها نوعی پلاستیک می باشند که در سالیان اخیر مورد استقبال قرار گرفتند. این نوع کفپوش مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارند بنابراین آسیب پذیری پی وی سی ها کمتر می باشد و برای محیط هایی که ممکن است در معرض رطوبت باشند نیز توصیه می شوند. این کفپوش قیمت نسبتا مناسبی هم دارد. اگر هم چنین به دنبال تنوع و رنگ بندی در کفپوش ها هستید، کفپوش های PVC از این لحاظ گزینه مناسبی برای انتخاب هستند.

 

کفپوش PVC

پیشنهاد ما: کاغذ دیواری مناسب فضای اداری

اپوکسی

اپوکسی را نیز می توان جزو دسته ی بهترین کفپوش اداری و تجاری به شمار آورد. اپوکسی نیز نوعی پلاستیک سخت است . اگر به دنبال کفپوشی یکدست و بدون درز و شکاف می باشید این کفپوش بهترین گزینه است. این کفپوش روی کف ریخته می شود و در همان محیط خشک می شود.

 

کفپوش اپوکسی

کلام آخر

با مطالعه این موضوع از سایت بازسازی لند متوجه شدیم که کفپوش هر واحدی جزو مهم ترین بخش های آن است چرا که محل عبور و مرور و رفت و آمد افراد است. متریالی هم چون چوب و فرآورده های آن در صورتی که درست نصب نشوند می توانند در محیط سر صدا ایجاد کنند. بنابراین نصب کفپوشی هم چون پارکت را در یک محیط اداری به شما پیشنهاد نمی کنیم چرا که بعد از مدتی به سر و صدا می افتند. متریالی همچون سرامیک اما از گذشته استفاده می شدند و اکنون نیز مورد استفاده هستند. در نهایت این شما هستید که با توجه به موارد گفته شده، کفپوش مد نظر خود را انتخاب میکنید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.