ایده های دیوارپوش

ایده های دیوارپوش

ایده های دیوارپوش

ایده های دیوارپوش: در این بخش از سایت بازسازی لند میخواهیم به موضوع دیوارپوش بپردازیم. حتما برای شما هم پیش آمده است که ایده های دیوارپوش مختلفی برای منزل یا محل کار خود داشته باشید و در انتخاب آن ها مردد باشید. دیوارپوش یکی از مهم ترین قسمت ها در دکوراسیون منزل می باشد زیرا به محض ورود به یک محیط می تواند چشم بیننده را به خود جلب کند. تا جایی که برخی از یک دیوار به عنوان نقطه کانونی منزل یا محل کارشان استفاده می کنند.

 

دیوارپوش سه بعدی

 

معمولا زمانی که حرف از دیوارپوش می شود اولین چیزی که به ذهنمان می رسد کاغذ دیواری و یا رنگ می باشد در صورتی که انواع مختلفی از دیوارپوش وجود دارد که ممکن است با آن ها آشنایی نداشته باشید. در ادامه به معرفی انواع دیوارپوش می پردازیم.

 

دیوارپوش سه بعدی

یکی از جذاب ترین ایده های دیوارپوش مربوط به پانل های دیواری سه بعدی است. یکی از مشخصه های دیوارپوش سه بعدی این است که بافت برجسته دارند و مسطح نیستند و از این مدل به تازگی در بازسازی خانه ها استفاده می شود. معمولا این دیوار پوش الگوهای مختلفی دارد و با نصب روی دیوار شما شاهد یه اثر سه بعدی بر روی دیوار خواهید بود. دیوار سه بعدی یک نقطه کانونی مناسب برای خانه شماست.

 

 

آینه دکوراتیو

در آموزش بازسازی یاد خواهید گرفت که اگر خانه شما کوچک است، آینه دکوراتیو می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای یکی از دیوارهای شما باشد به این علت که به فضای شما عمق می دهد و آن را بزرگتر نشان می دهد.

 

پوشاندن دیوار با کمترین هزینه

پیشنهاد ما: بهترین کفپوش اداری چیست؟

 

شلف، قفسه

ممکن است برخی به کتاب و برخی به اکسسوری و لوازم دکوراتیو علاقه داشته باشند. نصب شلف و قفسه می تواند یکی از بهترین ایده های دیوارپوش برای دوستداران این لوازم و یا کتاب ها باشد.

 

انواع پوشش دیوار منزل

دیوارکوب

یکی دیگر از لوازم دکوراتیوی که برای پوشش دیوار خود می توانید استفاده کنید استفاده از دیوارکوب ها می باشد. دیوارکوب ها در انواع مدرن، کلاسیک و … موجود است. برخی دیوارکوب ها نیز حالت چند تکه دارند که در کنار هم، همچون قطعات پازل شکلی واحد را تشکیل می دهند.

 

ایده پوشاندن دیوارهای خراب

ترمووال

اگر دنبال ایده های دیوارپوش جذاب برای خانه خود هستید و یا اینکه تی وی وال جذابی می خواهید، حتما به سراغ ترمووال بروید. ترمووال ها، دیوارپوش هایی ساخته شده از pvc هستند و به نوعی عایق نیز عمل می کنند.

 

ایده های الگوی دیوارپوش

سنگ آنتیک

سنگ های آنتیک یکی دیگر از انواع ایده های دیوارپوش جذاب است که در سال های اخیر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این سنگ در طرح ها و رنگ های مختلف و برجسته تولید می شوند و نمای جذابی را به هر دیواری می دهد. (البته نوع دیگری از این دیوارپوش تولید می شود که جنسی از یونولیت دارند).

 

پوشاندن دیوار با کمترین هزینه

 

ایده های دیوارپوش

ایده های دیوارپوش

 

بهترین ایده های دیوارپوش برای خانه

 

دیوارپوش ترمو

 

دیوار پوش با سنگ آنتیک

 

دیوار پوش با آیینه

 

دیوارپوش با آنتیک فوم

 

انواع دیوارپوش مدرن

 

انواع دیوارپوش با دیوارکوب

 

انواع دیوارپوش با قفسه

 

انواع دیوارپوش با آیینه

 

انواع دیوارپوش با شلف

 

انواع دیوارپوش با ترمو

 

ایده‌ های انتخاب دیوارپوش

 

ایده‌ های انتخاب دیوارپوش

 

انواع دیوارپوش که در دکوراسیون داخلی

 

ایده برا پوشاندن دیوار

 

انواع دیوارپوش‌ در منزل

 

معرفی انواع دیوار پوش

 

دیوارپوش های خلاقانه

 

ایده های جذاب دیوار پوش

 

کاربرد دیوارپوش چوبی مدرن

 

ایده های دیوارپوش

 

ایده های دیوارپوش

 

ایده های دیوارپوش

 

ایده های دیوارپوش

 

ایده های دیوارپوش

 

ایده های دیوارپوش

 

ایده های دیوارپوش

 

ایده های دیوارپوش

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.