بهترین منطقه شهریار برای خرید باغ

بهترین منطقه شهریار برای خرید باغ

بهترین منطقه شهریار برای خرید باغ

بهترین منطقه شهریار برای خرید باغ: در این مقاله از آموزش بازسازی قصد داریم که علاوه بر آشنایی مختصر با شهرستان شهریار، شهرک و مناطق مناسب آن را بررسی کنیم. شهریار در 40 کیلومتری استان تهران واقع شده است. زمانی شهریار بخشی از کرج محسوب میشد اما بعدها با اعمال تغییراتی جزئی از استان تهران به شمار می رود. شهریار به دلیل داشتن باغ ها و مناطق خوش آب و هوا و سرسبز بسیار معروف است. از این رو به نگین سرسبز غرب تهران نیز شهرت دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا بررسی کنیم که بهترین منطقه شهریار برای خرید باغ کدام است و  بیش تر در این باره بدانیم.

آب و هوای مناسب، مناطق متنوع برای زندگی، وجود باغات متعدد و مناطق باغی، قرار گرفتن باغ ویلا ها و … شهریار را در موقعیت نسبتا خوبی قرار داد. در نتیجه این موارد باعث شد که شهریار با افزایش جمعیت بی رویه رو به رو شد و موجی از مهاجران در این شهرستان مستقر شدند. یکی دیگر از مواردی که در این منطقه رواج یافت این بود که ساکنین بسیاری از مناطق اطراف، در این منطقه ویلا و باغ ویلا خریداری می کنند. این عمل برای سرمایه گذاری و یا اینکه گذراندن تعطیلات آخر هفته ی آن ها صورت می گیرد. در واقع با این کار و با خرید ملک در جایی خوش آب و هوا سرمایه گذاری می کنند.

 

بهترین مناطق شهریار برای خرید ویلا

پیشنهاد ما: نمونه قرارداد بازسازی خانه

 

حتما برای شما نیز سوال باشد که بهترین منطقه شهریار برای خرید باغ کجا است؟ چه فاکتورهایی این منطقه را نسبت به سایرین متمایز می کند و سوالاتی از این دست می تواند به شناسایی یک منطقه خوب در شهریار به شما کمک کند. در ادامه به طور مختصر به معرفی شهرک های شهریار می پردازیم.

 

کردزار

کردزار جزو مناطقی است که می توانید در آن باغات و ویلاهایی با قیمت مناسب خریداری کنید . کردزار جزو مناطقی است که می توانید با قیمتی کمتر از دیگر مناطق آن را خریداری کنید. به لحاظ موقعیت اما در وضع خوبی است و فاصله ی آن تا مرکز شهر تنها چند دقیقه می باشد. این منطقه به دلیل آب و هوای بهتر نسبت به دیگر مناطق ، از کشاورزی بهتری برخوردار است و باغات خیلی خوبی در آن قرار گرفته است.

 

شهرک تیسفون

اگه بودجه مناسبی برای خرید باغ دارید و قصد دارید آن را در جای خوبی سرمایه گذاری کنید، شهرک تیسفون جزو بهترین منطقه شهریار برای خرید باغ است. در این منطقه می توانید با و باغ ویلاهای خوبی را پیدا کنید هم چنین یکی از امتیازهای مثبت این منطقه برخورداری از خدمات رفاهی مناسب است. در شهرک تیسفون شاهد باغ و ویلاهای لاکچری خواهید بود .

 


بهترین منطقه شهریار برای خرید آپارتمان

امیریه

امیریه را جزو مهاجرپذیرترین مناطق شهریار می باشد. این شهرک نیز امکانات رفاهی خوبی دارد و از مراکز فرهنگی و ورزشی مناسبی برخوردار است. به دلیل سیستم حمل و نقل عمومی مناسبی که دارد نیز میتوانید برای خرید باغ و ویلا به این منطقه نیز فکر کنید. این شهرک از سرسبزی و درختکاری نسبتا خوبی برخوردار است.

 

والفجر

این شهرک قدیمی در نزدیکی تیسفون و کردزار قرار گرفته است. این منطقه دارای امنیت بالایی است. باغ ویلاهای این منطقه نیز معروف است و از شرایط نسبتا خوبی برخوردار است.

 


منطقه ویلا نشین شهریار

تا اینجای کار شهرک تیسفون را بعنوان بهترین منطقه شهریار برای خرید باغ و ویلا معرفی کردیم. منطقه ای تقریبا لاکچری که در آن باغ و املاک ارزشمند واقع شده است. امنیت خوبی دارد و امکانات و رفاه خوبی برای آن در نظر گرفته شده است. کردزار اما منطقه ای با قیمت ارزان تر نسبت به دیگر مناطق است که کشاورزی و سرسبزی بهتری دارد. اگر در مجموع بخواهیم شهریار را از نظر باغات و ویلاها بررسی کنیم، جزو مناطق سرآمد در این حوزه هست. ممکن است که منطقه ای نسبت به منطقه دیگر امکانات رفاهی بهتری داشته باشد و این در قیمت گذاری و ارزش گذاری منطقه تفاوت ایجاد کند.

معمولا ویلا ها و باغ ها به دو منظور خریداری می شوند: برخی قصد سرمایه گذاری و یا خرید و فروش در این حوزه را دارند یا قصد بازسازی باغ و ویلا دارند و برخی نیز آن را بعنوان مکان دومی برای استراحت، گذراندن اوقات فراغت یا تعطیلات خود انتخاب می کنند. بنابراین خرید باغ و ویلا از این جهت حائز اهمیت است که باید در جایی نسبتا آرام، به دور از آلودگی و مزاحمت ها خریداری شود تا ساکنان بتوانند در آن استراحت کنند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.