بازسازی خانه در کرج

بازسازی خانه در کرج

بازسازی خانه در کرج

بازسازی خانه در کرج و تهران : بازسازی یکی از اقداماتی است به خصوص در سال های اخیر بیش تر رونق گرفته است. در مناطقی مثل کرج و تهران نیز به دلیل قیمت بالای ملک ، بازسازی گزینه مقرون به صرفه تری محسوب می شود. بسته به نوع و میزان بازسازی ای که در نظر دارید می توانید برآورد کنید که آیا بازسازی برای شما گزینه مناسبی است یا خیر. بازسازی خانه در کرج با توجه به محله ای که پروژه در آن قرار دارد می تواند متغیر باشد.

 

درخواست بازسازی خانه در کرج و تهران : 09128685240 مهندس صلاحی

 

بازسازی خانه در کرج و تهران شامل کاربری های مختلف هم چون مسکونی، اداری، تجاری و … می باشد. گاهی بازسازی به این منظور انجام می شود که قصد تغییر کاربری دهیم. تغییر کاربری نیز در صورت دارا بودن یکسری الزامات و مجوزها میسر است.امروزه با بالا رفتن قیمت زمین و خانه ، بسیاری ترجیح می دهند که خانه خود را بازسازی کنند و از فروش خانه قبلی و خرید خانه جدید صرف نظر می کنند. بازسازی در صورتی که در ابعاد بزرگتری انجام شود می تواند کاملا خانه شما را تغییر دهد و گویی که ساکن خانه ای جدید هستید. در این نوع بازسازی احتمالا در قسمت هایی تخریب و یا افزودن المان و … را خواهید داشت.

هزینه بازسازی آپارتمان در کرج

بازسازی لند : تیم حرفه ای بازسازی خانه در کرج و تهران

مجموعه بازسازی لند جزء قدیمی ترین و محبوب ترین های بازسازی خانه کرج و تهران است که دارای خدماتی از جمله بازسازی خانه ، محل کار ، باغ و می باشد.در ادامه آدرس و شماره تماس مهندس صلاحی را جهت مشاوره و استعلام هزینه بازسازی را قرار داده ایم.

 

آدرس + شماره تلفن مجموعه ی بازسازی لند کرج و تهران

آدرس مجموعه : تهران – اندیشه – بلوار ولایت – ساختمان ولیعصر ۴ – طبقه یک – واحد ۲

09128685240

هزینه بازسازی آپارتمان در کرج

در بازسازی خانه در کرج محله های متفاوتی داریم ( جهانشهر، عظیمیه، گلشهر، مهرشهرو … ) که بسته به موقعیت پروژه این قیمت ها متفاوت است. اما موقعیت پروژه فقط یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه بازسازی است. با توجه به نوع بازسازی، هزینه متریال و … بازسازی می تواند متری 2 تا 20 میلیون متغیر باشد که این عدد بصورت عمومی ذکر شده است. برای بازسازی ای که همه ی بخش های خانه دچار تغییر می شوند، تخریب صورت می گیرد و یا بخش هایی به خانه اضافه می شود می تواند هزینه بازسازی از متری 6 میلیون تومان شروع شود.

 

قرارداد نویسی

یکی از مسائل مهمی که در روند بازسازی خانه در کرج و تهران باید رعایت شود این است که حتما بین کارفرما و پیمان کار قراردادی نوشته شود. قراردادهای متفاوتی وجود دارد که بیش تر از قرارداد مدیریت پیمان استفاده می کنند. قرارداد باعث می شود که طرفین حسن انجام کار را نشان دهند. در قرار داد مواردی مثل مدت زمان بازسازی، تحویل ملک، تاخیر و جریمه ها، نحوه پرداخت و دستمزدها ذکر می شود و باعث می شود که طرفین نسبت به وظایف خود سنجیده تر عمل کنند و متعهد باشند.

از صفر تا صد بازسازی منزل در کرج

تیم بازسازی

اقدام خودسرانه شما برای بازسازی خانه در کرج و تهران ( آن هم توسط خودتان ) می تواند عواقبی را برای شما داشته باشد. از آن جایی که بازسازی کاری تخصصی است پس طبیعتا نمی توانید همه اصول مربوط به آن را رعایت کنید. ممکن است که با یکسری از قوانین و فنون نیز آشنا نباشید و در پروسه بازسازی به اشتباه هنگام تخریب به دیگر قسمت ها نیز آسیب وارد کنید و … شاید این تفکر که اگر بازسازی را خودمان انجام دهیم در هزینه ها صرفه جویی می شود چندان درست نباشد.

چرا باید بازسازی خانه را به بازسازی لند بسپاریم؟ برای بازسازی خانه در کرج و هر جای دیگری که مد نظر دارید می توانید بازسازی خود را با خیالی راحت به تیم بازسازی لند بسپارید. تیم بازسازی لند با کادری با تجربه در ساخت و ساز ویلا می تواند شما را در این زمینه همراهی کند. می توانیم با بازدید و مشاوره رایگان ملک شما هزینه های بازسازی را برایتان برآورد کنند. با برآورد هزینه و زمان بازسازی می توانید بهتر تصمیم بگیرید و مطابق با شرایط این پروسه را آغاز کنید.

 بازسازی آشپزخانه در کرج

کلام آخر

در بازسازی خانه در کرج و تهران می توانید به تیم بازسازی لند اعتماد کنید و هر گونه بازسازی صفر تا صد را به ما بسپارید. تیم بازسازی لند با رعایت همه اصول و در کمترین زمان ممکن، این کار را برای شما انجام می دهد. بازسازی شما در هر مقیاسی که باشد چه جزئی و چه کلی می تواند در مدت زمان تعیین شده مطابق با سلیقه شما با اعمال تغییرات به شما تحویل داده شود. استفاده از متریال مناسب و با قیمت معقول را نیز می توانید با ما تجربه کنید. هدف ما جلب رضایت شما می باشد که خروجی دلخواهی را که می خواهید به شما تحویل دهیم. تیم بازسازی لند برای انجام هر گونه خدماتی آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.