دفتر کار لاکچری

دفتر کار لاکچری

دفتر کار لاکچری

دفتر کار لاکچری: بازسازی اداری بسته به کارکردی که دارد می توان در طراحی آن از سبک های مختلفی استفاده کرد و آن را دیزاین کرد. اما برای این که دفتر کار لاکچری داشته باشیم لازم است که برخی نکات را رعایت کنیم، برخی المان ها را در فضا اضافه کنیم و برخی لوازم لوکس را در آن جای دهیم.

 

دفتر کار لاکچری

 

نورپردازی یکی از عواملی است که می تواند جذابیت و تجمل فضا را بالا ببرد. به این صورت که می توانید از برخی لوسترها ، آویزها و آباژورها استفاده کنید. برخی نقاطی که در مرکز توجه هستند را می توانید با لوستر و آباژورها شاخص تر نشان دهید.

 

نورپردازی دفتر لاکچری

 

میتوانید در فضای خود از مبلمان خاص استفاده کنید. مثلا مبلمان چرم یا چستر فیلد می توانند گزینه مناسبی برای دفتر کار لاکچری باشد. صنلی هایی که برای کارمندان انتخاب می کنید می تواند از نوع مبلمان اداری مجلل و چشم گیر باشد.

 

مبلمان دفتر اداری

 

در این مقاله از سایت بازسازی لند یاد میگیریم که کفپوش های سنگی جزو گران ترین و لوکس ترین کفپوش های موجود است. در صورتی که نمی توانید از این نوع کفپوش استفاده کنید، از کفپوش هایی با طرح سنگ، چوب، مرمر و … استفاده کنید. کفپوش های نسبتا تیره و هماهنگ با مبلمان می تواند به ظاهر لوکس دفتر شما کمک کند.

 

کفپوش دفتر کار

 

برخی اکسسوری های جذاب می تواند ظاهر دفتر کار لاکچری شما را ارتقا دهد. خصوصا اکسسوری هایی به رنگ های طلایی، نقره ای و چوبی گزینه بسیار مناسبی هست.

 

دیزاین دفتر کار

 

ایده های جذاب برای دیزاین دفتر کار لاکچری:

 

دفتر کار زیبا

 

دانلود عکس دفتر کار

 

دکوراسیون دفتر کار مدرن

 

دفتر کار شیک و مدرن

 

عکس دفتر کار لاکچری

 

لوکس ترین طرح های دفتر کار

 

دکوراسیون اداری لاکچری

 

دکوراسیون اداری لاکچری

 

اصول طراحی دفتر کار لاکچری

 

دکوراسیون اداری

 

طراحی دفتر کار لاکچری

 

بهترین مدل دکوراسیون دفتر کار

 

طراحی و اجرای دکوراسیون دفتر کار

 

ایده‌هایی برای طراحی دکوراسیون دفتر کار

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.