بیوگرافی برادران اسکات خانه های رویایی

بیوگرافی برادران اسکات خانه های رویایی

بیوگرافی برادران اسکات خانه های رویایی

بیوگرافی برادران اسکات خانه های رویایی: اگر در حوزه ساخت و ساز، اجرا و علی الخصوص بازسازی فعال باشید حتما بیوگرافی برادران اسکات و برنامه معروفشان یعنی “خانه های رویایی” به گوشتان خورده است. جاناتان و درو برادران دو قلویی هستند که در زمینه املاک و بازسازی و جرا فعالیت می کنند. حرفه ای که باعث شد برنامه تلویزیونی محبوب خانه های رویایی با برادران اسکات ساخته شود. در این برنامه این دو برادر به زوج ها دی پیدا کردن خانه مورد نظرشان کمک می کنند و سپس آن را بازسازی می کنند و به آن ها تحویل می دهند. در ادامه این مقاله جذاب از سایت بازسازی لند همراه ما باشید.

 

بیوگرافی برادران اسکات

 

ویدئو زندگی برادران اسکات:

 

 

برادران دو قلوی اسکات متولد سال 1978 در ونکوور کانادا می باشند. “جاناتان” به عنوان پیمانکار ساختمان کارهای اجرایی، بازسازی خانه و تعمیرات را انجام می دهد و برادر دیگر یعنی “درو” پیمانکار و مشاور املاک می باشد. هر دوی آنها از کودکی به تئاتر و نمایش علاقه زیادی داشتند و همین باعث شد که جلوی دوربین نیز بروند و چندین تئاتر را اجرا کنند. در ابتدا آن ها می خواستند بازیگر شوند. اما پس از مدتی جاناتان به سمت شعبده بازی رفت. آن ها هم اکنون در موسسات خیریه نیز فعالیت می کنند و برای بچه ها نمایش و شعبده بازی می کنند و لحظات مفرحی را برای بچه ها ایجاد می کنند.

 

 برادران اسکات

 

بیوگرافی برادران اسکات

در بیوگرافی برادران اسکات می خوانیم که شروع فعالیت آن ها در زمینه ملک مربوط به زمانی است که 18 سال سن داشتند. آنها خانه ای را در آن زمان بازسازی کردند و سپس آن را فروختند که در نتیجه به سود چشمگیری رسیدند. پس از آن تصمیم گرفتند که کار خود را گسترش دهند و به طور تخصصی در این حوزه کار کنند. بنابراین آن ها “املاک اسکات” را تاسیس کردند تا در زمینه :خرید و فروش،ساخت و ساز و دکوراسیون فعالیت کنند. علاقه به بازیگری و پیشرفت در حوزه پیمانکاری اجرا و بازسازی، املاک باعث همسویی در این مسیر شد تا بتوانند کسب کار خود در معرض نمایش بگذارند.

 

خانه‌های رویایی با برادران اسکات

 

در ابتدا به همراه برادر بزرگشان موسسه فیلم سازی ای برای حمایت از فیلم های مستقل ایجاد کردند که آن نیز نقش مهمی در حمایت از “خانه های رویایی با برادران اسکات” داشت. خانه های رویایی در سال 2011 از hgtv پخش شد. طراحی داخلی حوزه ای بوده که به شناخت این دو برادر و کار و فعالیتشان کمک بزرگی کرد. اساس این برنامه بر این است که زوج ها ابتدا خانه مورد نظر خود را از طریق درو پیدا می کنند و بازدید می کنند.

 

نمونه کار برادران اسکات

پیشنهاد ما: مراحل بازسازی چیست؟

 

پس از اینکه مورد تائید واقع شد آن را خریداری می کنند و سپس خانه را به جاناتان می سپارند تا تعمیرات و بازسازی روی آن انجام شود. سعی آن ها بر این است که خانه ای که به زوج ها تحویل می دهند با هزینه ای کمتر از خرید خانه نو باشد و اما در عین حال ویژگی های یک خانه نوساز را داشته باشد. در مسیر بازسازی و تعمیر این خانه ها ،به خصوص خانه هایی که قدیمی و فرسوده تر باشند مشکلات و چالش هایی رخ می دهد که جاناتان و تیمش سعی میکنند در کمترین زمان ممکن آن را برطرف کنند.

همه چیز در مورد برادران اسکات

 

کلام آخر

اگر علاقمندید که ببینید بازسازی باغ و ویلا یا خانه و…  تعمیرات و تاثیر شگفتی که در احیا و تحول یک بنا دارند، حتما بیوگرافی برادران اسکات را مطالعه کنید و به تماشای برنامه تلویزیونی جذاب “خانه های رویایی با برادران اسکات ” بنشینید. در این برنامه می بینید که با پذیرش ریسک خریداری خانه های قدیمی و تعمیری واقعا خانه ای رویایی ساخته می شود. خانه ای ایده آل که با طرح و برنامه برادران اسکات ساخته می شود و حکایت از خانه ای با ویژگی های جذاب دارد. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

 

برخی از نمونه کار های برادران اسکات:

 

نمونه کار برادران اسکات

 

نمونه کار برادران اسکات

 

نمونه کار برادران اسکات

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.