معرفی انواع پرده اداری

معرفی انواع پرده اداری

معرفی انواع پرده اداری

معرفی انواع پرده اداری: در این قسمت از مقالات آموزش بازسازی سایت بازسازی لند میخواهیم به معرفی انواع پرده اداری بپردازیم و ویژگی های هر یک از پرده ها را بررسی کنیم تا در هنگام خرید پرده برای واحد اداری خود دچار مشکل نشوید. خوب می دانیم که یکی از اساسی ترین وسایل محیط اداری پرده می باشد که هم میتواند از نور خورشید جلوگیری کند هم محیطی امن و آرام برای کارفرما یا کارمندان خود به وجود بیاورد اما استفاده و خرید یک پرده ی مناسب با فضا و سبک محیط کاری نیز یکی از مهم ترین مسئله هایی می باشد که باید به آن توجه کنید در ادامه ما چند مدل از محبوب ترین و پر استفاده ترین پرده ها برای محسط اداری را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را با توجه به سلیقه ی خود داشته باشید.

 

معرفی انواع پرده اداری

در این بخش به معرفی انواع پرده اداری خواهیم پرداخت و خواهیم گفت که پرده های معرفی شده چه ویژگی هایی دارند و مناسب چه نوع فعالیت هایی می باشند شما نیز با توجه به سلیقه، بودجه و محیطی که در آن مشغول به فعالیت هستید می توانید پرده ی مناسب خود را انتخاب کنید همچنین در هنگام بازسازی اداری نیز میتوانید از این پرده ها استفاده کنید.

 

پرده شید

در معرفی انواع پرده اداری میتوانیم به عنوان اولین گزینه پرده ی شید را به شما معرفی کنیم که جز بهترین و مناسب ترین پرده های اداری محسوب می شود این پرده جز پرده هایی با سبک مدرن می باشد که امروزه جز پر فروش ترین پرده های اداری محسوب می شود. پرده شید برای محیط هایی مانند: اداره جات، آموزشگاه ها، کافه ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. این پرده به صورت بالارو می باشد و از جنس یک پارچه ی صاف می باشد و به صورت چهار مدل در بازار موجود می باشد که عبارتنداز:

  • پرده شید مات و ساده
  • پرده شید اکلیلی و شاین دار
  • پرده شید بلک اوت
  • پرده شید پروژکتور

 

پرده شید

 

پرده زبرا

از دیگر پرده های محبوب که در معرفی انواع پرده اداری میتوانیم از آن نام ببریم زبرا می باشد که تنوع بسیار زیادی دارد و همه ی سلیقه ها را پوشش می دهد این پرده از نوار های موازی از جنس پارچه و تور تشکیل شده است که شما میتوانید میزان نوردهی اتاق را توسط این نوار ها تنظیم کنید همچنین این پرده حالت های شب و روز را نیز دارا می باشد این پرده یکی از بهترین انتخاب ها برای محیط های کاری و اداری می باشد همچنین به راحتی با دکوراسیون و ترکیب رنگی محیط های شما نیز ست خواهد شد.

 

پرده زبرا

 

پرده کرکره ای

یکی دیگر از بهترین پرده ها که در معرفی انواع پرده اداری جای خواهد گرفت پرده های کرکره ای می باشند که قیمت مناسب تری نیز نسبت به پرده های قبلی دارد این گونه از پرده ها از قدیم تا به امروز طرفداران زیادی داشته است و یکی از دلایل این محبوبت مقاومت بالای این پرده ها می باشد جالب است بدانید که پرده های کرکره ای از دو مدل فلزی و چوبی تشکیل می شوند که مدل چوبی آن قیمت بالاتری دارد. تنوع پرده های کرکره ای بالا می باشد و با هر رنگ و سلیقه ای میتوانید این پرده ها را در بازار خریداری کنید همچنین تمیز کردن این پرده ها نیز بسیار آسان می باشد.

 

پرده کرکره ای

 

پرده سیلوئت

در این بخش از معرفی انواع پرده اداری میخواهیم پرده ی سیلوئت را به شما معرفی کنیم که طرفداران خاص خودش را دارد و در محیط های اداری و آموزشگاه ها بسیار استفاده می شود. پرده سیلوئت به پرده ی زبرا بسیار شباهت دارد و به صورت بالا جمع می شود مدل این پرده اینگونه است که از جنس حریر و پارچه ی ضخیم به صورت نوار های موازی تشکیل شده است و جالب است بدانید که این نوع از پرده ها قابلی چاپ را دارد برای مثال شما میتوانید لوگو شرکت خود را بر روی آن چاپ کنید.

 

پرده سیلوئت

 

پرده لوردراپه یا عمودی

از دیگر پرده های محبوب که در لیست معرفی انواع پرده اداری جای خواهد گرفت پرده لوردراپه یا عمودی می باشد. این پرده همانطور که از نامش پیداست به صورت عمودی نصب خواهد شد  و با استفاده از زنجیر های اطرافش به صورت افقی جمع خواهد شد و این پرده نیز قابلیت تنظیم نور را خواهند داشت.

 

پرده لوردراپه یا عمودی

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.