بازسازی خانه در فردیس

بازسازی خانه در فردیس

بازسازی خانه در فردیس

بازسازی خانه در فردیس: بازسازی منزل چیست ؟ ما در این بخش از سایت بازسازی خانه قصد داریم که ابتدا به شما بازسازی خانه را معرفی کنیم و بعد ازآن مجموعه ای را معرفی می کنیم که سابقه ای درخشان در بازسازی خانه در فردیس دارد.

بازسازی خانه که به نام دیگر نوسازی منزل هم شناخته می شود فرآیند تغییر ساختار قدیمی ، کهنه یا آسیب دیده خانه است که تنوعی برای ساکنین ایجاد می کند. برای افرادی که فکر می کنند تعویض خانه یا جا به جایی روندی دردسرساز است بازسازی خانه های قدیمی بهترین روش برای آنها است.

 

درخواست بازسازی خانه در کرج و تهران : 09128685240 مهندس صلاحی

 

برای بازسازی خانه چه کارهایی باید کرد:

  • قسمت هایی که میخواهید در آنها تغییر ایجاد شود را تعیین کنید
  • بودجه ای که برای بازسازی منزل دارید را تعیین کنید
  • گروه یا شرکت بازسازی خانه را استخدام کنید
  • مجوز های لازم را برای بازسازی دریافت کنید
  • بازسازی را شروع کنید
  • بازسازی لوله کشی ، برق کشی و تاسیسات کهنه را شروع کنید.
  • نوسازی کابینت های کهنه را انجام دهید
  • ریزه کاری هایی از جمله کاغذ دیواری ، نقاشی و غیره را انجام دهید.
  • در آخر کار نوسازی کف را انجام دهید

 

بازسازی لند: مرکز بازسازی و نوسازی خانه در فردیس

مجموعه بازسازی لند جزء قدیمی ترین و محبوب ترین های بازسازی خانه در فردیس است که دارای خدماتی از جمله بازسازی خانه ، محل کار ، باغ و مغازه که بعد از بازسازی منزلتان متوجه حرفمان خواهید شد. اگر می خواهید تغییر چشمگیر و یا حتی جزئی در خانه خود داشته باشید می توانید با تیم ما همکاری و مشاوره داشته باشید و کافیست تنها طرح اولیه خود را ارائه دهید. پس از بررسی طرح پیشنهادی شما، طرح پیشنهادی ما نیز به شما ارائه می شود و در نتیجه می توانید بهترین تغییر ممکن را در ملک خود به وجود بیاورید. بازسازی تنها معطوف به بازسازی واحد مسکونی نمی شود و برای هر نوع کاربری اعم از اداری، باغ، باغ ویلا و … این امکان برای شما فراهم شده که طرح پیشنهادی خود را ارائه دهید و نتیجه نهایی را به ما بسپارید. لازم به ذکر است زمانی که طرح خود را ارائه می دهید این طرح کاملا بررسی می شود و جوانب آن سنجیده می شود و تغییراتی روی آن اعمال می شود چون ممکن است که برخی تغییرات طبق طرح شما میسر نباشد.

 

فرقی نمی کند که بازسازی شما از نوع حفاظتی باشد و یا اینکه برای ایجاد تغییر و تنوع این کار را انجام می دهید. در صورتی که به قصد تحول و تنوع این کار را انجام می دهید مطمئن باشید که به شیوه ای استاندارد و با استفاده از اصول طراحی داخلی این کار به بهترین شکل توسط تیم بازسازی لند انجام می شود و با توجه به حدود تغییرات ( در صورتی که در ابعاد بزرگتری باشد) گویی وارد خانه ای جدید با امکانات و ویژگی های متفاوت شده اید.

 

درباره مدت زمان بازسازی در فردیس باید بگوییم که با توجه به میزان تغییرانی که دارید می تواند چند روز تا چند هفته به طول بینجامد. اما تلاش گروه بازسازی لند بر این است که در کمترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام دهد تا شما متحمل هزینه های بیش تری نشوید. برای بازسازی هایی که در مقیاس بزرگتری هستند و حتی ممکن است برخی زیرساخت ها را نیز در بر بگیرند، زمان بازسازی طولانی تر است. اما زمان احتمالی بازسازی نیز برای شما برآورد می شود تا در صورتی که نیاز به انتقال لوازم به مکانی دیگر را داشتید، هماهنگی های لازم را انجام دهید. تیم بازسازی لند برای کمک به شما در این زمینه آماده خدمت رسانی می باشد.

 

آدرس + شماره تلفن مجموعه ی بازسازی لند فردیس

آدرس مجموعه : کانال فردیس– رو به 3 راه اندیشه – بلوار ولایت – ساختمان ولیعصر ۴ – طبقه یک – واحد ۲

 تماس: 09128685240

چرا باید کار بازسازی منزلمان را به بازسازی لند بسپاریم؟

از آنجایی که بازسازی لند در زمینه اجرا و طراحی فعالیت های زیادی به خصوص در مناطق مختلف تهران، کرج، اندیشه و شهریار داشته است .بازسازی و ساخت و ساز، تخصص این مجموعه می باشد که سعی کرده با تامین متریال مرغوب، تحویل سر موعد و کاهش هزینه ها افتخار همکاری با کارفرمایان مختلف را داشته است. برای حسن نیت انجام کار نیز قراردادهایی بین کارفرما و مجوعه منعقد می شود که موارد ضروری و احتمالی در آن ذکر می شود. با بازسازی لند هم می توانید قسمتی از بازسازی را به تیم بسپارید و یا اینکه بازسازی صفر تا صد خود را به بسپارید و در نهایت خانه ی خود را حاضر و آماده تحویل بگیرید. قراردادنویسی یکی از مهم ترین بخش های هر پروژه ای است که میتوان با استفاده از آن از ضرر زیان های احتمالی جلوگیری کرد و طرفین قرارداد را موظف می کند که به تعهدات خود عمل کنند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.